Registrace do SONO  ZDE

Registrace do BEST TIMETABLE TADY

!HLASUJ TADY pro Kej!

SPŘÁTELIT?

Boys

24. února 2011 v 13:11 | Vaše Kej. |  WRITE

Šla jsem se podívat na mojí kamarádku do tanečních. Potkala jsem tam jednoho kluka, byl moc milý a vzhledem k věkovémuv rozdílu (je mu 16, mě 13) se
choval uplně v pohodě. Za pár dní sme si začali psát na facebooku, byl úžasný, moc milý, i když sme se vlastně neznali, připadala jsem si jako že ho znám celý život.

Nebyla bych to já, kdybych zase neskončila sama jako třeti kolo u vozu. Mělo to totiž jeden háček, a to že sem se s nim neseznámila sama, byla tam semnou kámoška. Mezi mnou a Honzou bylo něco zvláštního, věděla jsem to já, on, i ona. Ale on si mě díky bouračce na čtyřkolce nepamatuje, a navíc se strašně bojím jít s ním ven a díky mému strachu jsme se odloučily. On mi totiž řek jak se mu líbím ale já se bála jít ven. Ta kámoška s ním byla venku už víckrát a proto jsem si připadala odstrčená.

Probrečela jsem celé noci a začala si uvědomovat jak mě někdo jako on může mít rád, a nebo něco víc. Začala jsem ztrácet naději, a asi měsíc si nepsali. Ke všemu mě začala dostávat ta kámoška protože s nim chodila ven uplně často a navís s jednou megálně sobeckou holkou která ti napíše jenom když potřebuje. Jo mrzelo mě to ale už to neřeším. Občas si napíšem ale nejsem jako on, nikdy nevěřím že bysme spolu byli. Mrzí mě i ta její kámoška, dycky sme spolu byly v pohodě, a navíc mi přijde že moje nejlepší kámoška mi přebírá ostatní kamarády. Aktuálně jsem uplně na dne :))

A jak se máte vy?
Řekněte mi taky svůj názor!
Poraďte mi!
XOXO Kájka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BuffynQa :-) BuffynQa :-) | Web | 7. března 2011 v 17:30 | Reagovat

moc krásný blog :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama