Registrace do SONO  ZDE

Registrace do BEST TIMETABLE TADY

!HLASUJ TADY pro Kej!

SPŘÁTELIT?

Březen 2011

me and fashion

23. března 2011 v 14:43 | Vaše Kej. |  WRITE
Dostala jsem nápad že bych vám natočila nebo vyfotila oblečení co jsem měla za celý týden na sobě a ve videu taky odpověděla na otázky které mi můžete sem pod článek a nebo kamkoliv jinam napsat. Můžou to být úplné kraviny, je to jedno (:DD)

Pokud byste měly něco jak tenhle blog vylepšít a nebo o čem bych měla mluvit ve videu, rozhodně pište. Budu jedině ráda :) Když se na tématu neschodnete tak dam anketu :)) Rozjedte to prosím :))
XOXO Kej♥
__
| |
|__| Chá, to sem ted vyplodila tak sem vám to musela ještě ukázat :D
 

Best mach ever.

20. března 2011 v 21:02 | Vaše Kej. |  WRITE
Vím že vás tyhlle moje blogy o ničem nebaví číst ale jestly vás nejaký článek zaujme, neváhej a kometuj.

Dneska jsem byla na florbalovém zápase v praze. Hrálo se proti Děkanka praha a proti Black Angels. Děkanka je dobrý tým ale né tak dobrý jako my, proto jsme vyhrály 7:2, vím zní to namyšlene ale pravda je pravdou. Black angles sme zatím nikdy neporazily, jsou to silné soupeřky a navíc se dnes bojoalo o postup ze šestého místa na páté. Hrálo se nám perfektně se super nasazením, hlavně díky tomu, že jsme si slíbily že si poslední zápas sezóny užijeme. A taky že jo, vyhrály jsme 5:2 a byly nadšené. Zbožnuju náš tým, sme super parta a i přes značné věkové rozdíly si skvěle rozumíme. V SOBOTU jsem byla venku s tím nejúžasnějšímc chlapcem kterýho jsem za poslední rok poznala, je to opravdický ideál. Je chytrý, krásný, milý a hlavně neni to žádnej nadrženej debil ale gentleman! No prostě KUS. Nemusím vám říkat co všechno sme dělaly protože popisovat činosti našich jazyků by bylo poněkud nechutné. V PÁTEK byla přespávačka ve škole pod podmínkou že budeme strašit decka z nižších ročníků. Mě osobně to problém nedelalo protože jsem společenksej tip, a taky že maminky dycky napečou strašidelné cukroví tak sme si aspon nacpaly pupky :D Šly jsme spát pozdě protože sme si povídaly a všelijak kravily. Prostě opravdu povedený víkend :)'

A jak ste se měly vy? Pište do komentářů!
XOXO
Kájina

Hned bych se tam vrátila aneb Prázdniny na KUBĚ

8. března 2011 v 21:44 | Vaše Kej. |  WRITE
A jsem zase tady. Po perfektních jarňákách, kam bych se hnedka vrátila. Po příletu sem sebou mrskla do postele ale ráno po super snídani vylítla na pláž, bylo sluníčko, bezvětří a kolep partičky krásnejch kluků. Sluníčko jsem opět podcenila a spálila se, naštěstí mi to shnědlo a domů jsem přijela bronzová. Z hotelu místní život nepoznáte a proto jsme se vydali do Vradera a hlavního města Havany. Byla to krása, stojí tam překrásné stavby, ale stát se o ně bohužel nestará. Varadero je celkem malé, najde se tam pár obchůdků, a pouliční trhy. Mě osobně ale nejvíc zaujal místní život. Nafotila jsem úžasné obličeje a černochy :DD Všude tam jezdí starý, opraveý auta jako ve filmech z 80. let, krása. Prohlídka továrny na doutníky proběhla až příliš rychle, i když nejsem nějak extra příznivec kouření, do té vůně tabákových list jsem se zamilovala. Všechno bylo ručně dělané, a s láskou, opravdu! Byla jsem tam s mojí mamčou, kamarádky rodinou a jejím strejdou. Úžasná brunetka, Anda. Známe se, páni, asi 7 let, nevím to přesně. Prostě odmalička, jezdíme spolu na hory, a všelijaké výlety každý rok. Je to až moc hezká holka a pěkně trhlá, což je přesně pro mě. Shrnemeto, parádní dovolená.

My dvě


Autíčka
Varadero
La Habana

Andulča ♥
Takže po pár dnech jsem zase něco napsala. Tak snad se aspoň trochu líbilo :)
Karolína ♥